טקס 12 מתנות

0
12021
טקס 12 מתנות

כאשר מדברים על בת מצווה בטבע או אפילו אטרקציות לכל המשפחה , מדברים בין היתר גם על טקס 12 המתנות. כיצד בא לידי ביטוי הטקס? מה מייחד אותו בהליך של מסיבת בת המצווה ? כמו ביום חתונה או בר מצווה, גם ילדת בת המצווה נרגשת לקראת הדברים החדשים שעומדים לפקוד אותה. טקס של 12 מתנות הינו טקס אשר מדגיש את כל חייה של כלת בת המצווה החל מיום הולדתה ועד להגיעה ל12 שנים. למתנות חשיבות וכל שנה כמו מספרת את הסיפור.

לפתח את הרעיון – 12 מתנות

ההגעה לאירוע המרגש כבר כאן. 12 מתנות אשר יחזקו את המעמד מתחילות ברכישה ראשונה של מכשיר כמו טלפון נייד. האם הוא מתאים רק לבנים? כל אחד למעשה יהיה שמח לקבל מכשיר נייד חדש. המתנה השנייה מדברת על שמלה נוצצת ונעליים מדהימות על מנת שיהיה ניתן לקבל את האירוע על הצד הטוב ביותר. היכולת להפוך מילדה לאישה כבר שם והכול תלוי בבחירה. המתנה השלישית מדברת על ספר מהנה ויכולת להרחיב אופקים באמצעות מתנה קצת שונה.

להמשיך למתנה הרביעית והחמישית

רעיון למתנה רביעית בא לידי ביטוי בבחירת קדושה כחלק בלתי נפרד לחגיגת בת המצווה .חוגגת בת המצווה תשמח לקבל תהילים אישי ומהודר והיא לבטח תקרא בו כפרק אחד או שניים כמדי יום. כך למעשה תהיה מחוברת למהות. המתנה החמישית בסדרה תהיה קשורה ביכולת של קבלת ספר זיכרונות או לחילופין מיקום להניח את הכסף ולשמור אותו הרבה לפני פתיחת החשבון בבנק.

לשלב את כל השאר

המתנה השישית תעסוק בטיפוח וחן. שנייה לפני שמגיע גיל הבגרות, ראוי לציין ולהדגיש את עניין האיפור והטיפוח. בכדי שלא להראות יותר מדי או פחות מדי, היכולת לרכוש מראה ולהצטייד בטיפוח בסיסי, הינה היכולת הגדולה ביותר. אחר כך יגיע שלב הבגדים והיכולת למצות את הגוף בשיעורי ספורט לרבות אביזרים מתאימים החל מנעלי ספורט ועד לבגדי ספורט. המתנה השמינית תבוא לידי ביטוי בתכשיט מדהים ואילו המתנה התשיעית תעלה את כל התמונות המדהימות ביותר משחר ילדות ועד היום- קוראים לזה זיכרון. שלושת המתנות האחרונות תבואנה לידי ביטוי בטיול מאורגן עם המשפחה או אפילו לב אחד גדול שבו יהיה ניתן לחבק את הזיכרון.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here